top of page
image1 (4)_edited_edited.jpg

Martyna Kołakowska

makijaż permanentny

Jest z wykształcenia dietetykiem, „prawie” psychologiem- bo idąc na czwarty rok rzuciła to, na rzecz otworzenia salonu kosmetycznego Projekt Twarz. Z dużym powodzeniem prężnie rozwija go do dziś. W branży beauty działa od 6 lat. Makijaż permanentny to jej wielka miłość, do której podchodzi z rzadko spotykaną w tak wielkim stopniu pasją. Martyna jest linergistką, dla której każda klientka jest dziełem sztuki. Do swojej pracy podchodzi w totalnie artystyczny sposób, nie znajdziesz w niej rzemieślnika. Jako trener nauczy Cię indywidualnego spojrzenia na każdą twarz. Dzięki niej nauczysz się myśleć przy każdej pigmentacji, porzucisz sztywny schemat, który nie zawsze się sprawdza przy każdej urodzie, a zaczniesz tworzyć brwi szyte na miarę. Idealnie wycieniowane i rozpudrowane.

Klaudia Duong Van

medycyna estetyczna & Koordynator zajęć

Specjalistka od medycyny estetycznej. Ukończyła kosmetologię na Collegium Medicum oraz psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej. Nauczy cię jak delikatny sposób poprawić i upiększyć urodę Twojej klientki. Kosmetolog, psycholog oraz przyszła magister pielęgniarstwa

Od czasu, gdy z nami współpracuje, Klaudia wnosi ze sobą pasję i zaangażowanie, aby DBA Szkolenia codziennie się rozwijała. Jako Nauczyciel sprawdza się doskonale! cechuje się energią i przebojowością. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że pracuje w naszym zespole jako Koordynator zajęć. Klaudia niezmiennie pokazuje w wykonywanej przez siebie pracy zaangażowanie i motywuje wszystkich do działania.

IMG_0428.JPG
3_edited.jpg

Jarosław Graczyk

stylizacja rzęs

Jest stylistą rzęs od 6 lat.
Rzucił pracę w korporacji i postawił wszystko na jedną kartę. Postanowił zająć się stylizacją rzęs, a to z kolei zmieniło się w pasję i sposób na życie. Cały czas doskonali swoje umiejętności, ponieważ wiedzy nigdy dość, w pogoni za doskonałością. Prowadzi szkolenia z zamiłowaniem i pasją którą
Ciebie też zarazimy. Od roku jest instruktorem z ramienia projektu United Lash Army, Jest to ogromne osiągnięcie, projekt zrzesza najlepszych
niezależnych instruktorów z całej Polski, oraz Europy. Jego metody charakteryzująsię indywidualnym podejściem, do każdej kursantki.

Monika Guźniczak

podologia

Podologią zajmuje się już 8 lat i z każdym dniem uwielbia swoją pracę jeszcze bardziej. Prowadzi szkolenia podologiczne i kosmetyczne z zakresu pielęgnacji stóp. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą ale także doświadczeniem zdobytym podczas pracy w gabinecie

Jej konikiem jest tematyka terapii paznokci zmienionych chorobowo i dobieranie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych

Ciągle się rozwija i uczestniczę w licznych konferencjach i szkoleniach

image0_edited.jpg
184142694_4199647013431486_1275933523036340049_n_edited.jpg

Julia Bruderek

dietetyka

Specjalistka od żywienia i dietetyki. Julia wprowadzi Cię w świat planów żywieniowych i przygotuje Cię do zawodu dietetyka.

Hanna Idczak

makijaż permanentny

Hanna Idczak od 7 lat zajmuje się tym, co sprawia, że świat jest tak wyjątkowy – urodą kobiet. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, a w 2017 roku wzięła udział w Międzynarodowych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym, które wygrała

Kursantki trenuje z indywidualnym podejściem i z pełnym zaangażowaniem. Wyprowadzić ją z równowagi to nie lada wyczyn, cierpliwie dopracujecie każdy aspekt pigmentacji.

254693042_998676604197494_6117381616663970044_n.jpg
IMG_9610ab.jpg

Daria Boguta

stylizacja rzęs i brwi

 dyplomowany kosmetolog, mgr towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego ze specjalizacją menedżer produktów kosmetycznych, Instruktor stylizacji rzęs i brwi, trener z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim i setkami przeszkolonych kursantów, linergistka. Stylizacją rzęs zajmuje się od 2009 roku, od kiedy tylko na polskim rynku pojawiły się produkty. Od roku 2012 roku stawiała swoje pierwsze kroki jako instruktor w zakresie zabiegów stylizacji, następnie otworzyła swój pierwszy salon urody w Poznaniu i kontynuowała działalność instruktorską dynamicznie się rozwijając i oferując szkolenia stylizacji rzęs wszystkimi dostępnymi na rynku technikami. W roku 2017r. została instruktorem marki Elleebana, edukując swoje kursantki jak poprawnie wykonywać zabiegi liftingu, botoxu i laminacji rzęs. Związana od wielu lat z Poznaniem w roku 2018 otworzyła “Daria Boguta. Salon Urody & Szkolenia” a także zdobyła kolejne uprawnienia instruktorskie z zakresu stylizacji brwi henną pudrową, wprowadzając tym samym do oferty szkolenia o tej tematyce. Kolejne uprawnienia instruktorskie to zabiegi z zakresu laminacji, geometrii i farbowania brwi.  Jej życie to ciągłe pogłębianie wiedzy, kwalifikacji i umiejętności. Robi to uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach, a nawet jako juror w mistrzostwach. Jej celem jest to, by swoim kursantom przekazywać najświeższą, rzetelną wiedzę, popartą własnym doświadczeniem. Zdobyła ona wyróżnienia na mistrzostwach stylizacji rzęs a także tytuł Instruktora Roku.  Została także wyróżniona przez Elleebana Polska jako najszybciej rozwijający się trener. Na koncie do chwili obecnej ma setki przeszkolonych kursantek, które wracają na kolejne szkolenia oraz zadowolone polecają ją swoim znajomym. " Uwielbiam swoją pracę, uwielbiam uczyć i poznawać nowych ludzi. Paca to moja pasja, którą z wielkim zapałem zarażam swoich kursantów" Jej motto? “Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą” - Harv Eker.

Paulina Dolata

medycyna estetyczna

magister pielęgniarstwa i w swoim zawodzie pracuje już 8 lat. Specjalizuje się w pielęgniarstwie anestezjologicznym.

Od najmłodszych lat pragnęła pomagać ludziom i właśnie to robi na codzień!

Medycyna estetyczna jest jej ogromną pasją.

Ukończyła wiele kursów, cały czas poszerza swoją wiedzę i przekazuje ją dalej

Kopia termin Gniezno (1080×1620 px).png
DSC06758.jpg

Konrad Wrzosek

social media & psychologia sprzedaży

Jedno z najgłośniejszych nazwisk w świecie szkoleń. Trener Biznesu oraz Ekspert od budowania silnych marek Beauty. Absolwent Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

W swojej codziennej pracy specjalizuje się rozwojem gabinetów kosmetycznych w zakresie sprzedaży oraz social media. Wspiera, edukuje, ale przede wszystkim inspiruje do wyznaczania najwyższych standardów Kosmetologów w całym kraju.

 

Autor projektów: Psychologia Sprzedaży, Psychologia Zarządzania, Social Media.

Tomasz Garnicki

stylizacja rzęs

"Mężczyzna-stylista rzęs-instruktor stylizacji. Od ponad siedmiu lat zajmuje się rzęsami. Lubi myśleć o sobie jako o pionierze mężczyzn w dziedzinie stylizacji jak i szkoleń w Polsce. Od 5 lat trwa jego przygoda szkoleniowa. Spośród wszystkich upodobał sobie najbardziej męską stylizację. Planuje rozpowszechnić tą kontrowersyjną metodę. 

Od 13 lat prowadzi wraz z żoną Anią najbardziej renomowany w woj. Świętokrzyskim salon stylizacji rzęs Divine Lashes Academy, który jest zdobywcą wielu nagród na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim. A od 7 lat czynnie bierze udział w życiu salonu  jako stylista. Od czterech lat prowadzi również ośrodek szkoleniowy z metod stylizacji, zagęszczania i przedłużania rzęs, a także  roczną Akademię Divine Lashes.  

Najwyższe standardy usług jak i szkoleń uplasowały go wśród najbardziej rozpoznawalnych osób w branży w kraju oraz najlepszych „stylistek” w województwie.”

IMG-5140.JPG

Dołącz do nas!

Jeśli prowadzisz swoją placówkę szkoleniową zostań naszym trenerem! Zrzeszamy najlepsze placówki szkoleniowe w całej Polsce! Do naszej społeczności należą wyłącznie najlepsi instruktorzy!

Co należy zrobić?

- musisz posiadać własną działalność gospodarczą

- musisz posiadać minimum 3 lata doświadczenia w branży

- wyślij nam swoje prace 

- wyślij nam swój program szkoleniowy 

dbastartup@gmail.com

bottom of page